PRAVIDELNÉ BOHOSLUŽBY

Scházíme se každou neděli ke společným setkáním, kde je každý zván. Nejsme uzavřenou společností. Každý může přijít, říct co si myslí a také kdykoliv odejít.

 

Program setkání obsahuje společný zpěv, modlitby, kázání a sdílení osobních zkušeností. Každou první neděli v měsíci je součástí bohoslužby i slavení Večeře Páně. Kromě nedělí máme mimořádná bohoslužebná shromáždění i o velikonocích a vánocích. Bohoslužby začínáme společně, děti však po vstupní části odcházejí a mají v malých skupinách svůj program – úměrný jejich věku.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠÍ KOMUNITY

Pokud hledáš odpovědi na otázky života a Boha nebo hledáš komunitu víry. Můžeme ti ji nabídnout. Církev Bratrská je pilířem o, který se lze opřít. Nejsme církev posledních let, ale zároveň se snažíme odpovídat na otázky které lidé kladou dnes. 

BOHOSLUŽBY

NEDĚLE

Každou neděli od 9:30 - 11:00

SPOLEČNÁ KÁVA A OBČERSTVENÍ
Každou neděli od cca 11:00 do 12:45

O NÁS

Jsme skupina obyčejných lidí všech generací, kteří prožívají své všední i nevšední radosti i starosti. Každý žijeme svůj jedinečný životní příběh, jehož nedílnou součástí je víra v živého Boha, který má moc vést a proměňovat naše životy. Kromě křesťanské víry nás spojuje to, že většina z nás bydlí v Prostějově. To nám umožňuje, abychom se setkávali nejen při společných akcích, ale i osobně. Jsme spolu rádi.

ADRESA

Šárka 10a 796 01 Prostějov

 

PODPOŘ TE NÁS

Číslo účtu: 2900 231 049 / 2010

IČ: 26520303

KONTAKT

Tel: +420 588 188 304

mail: prostejov@cb.cz

© Ondřej Vavrečka 2018 created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now